Qera Apartament 2+1,Rr. Islam Alla, 600Euro

 • € 600
Rruga Islam Alla, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1,Rr. Islam Alla, 600Euro

Rruga Islam Alla, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1,Rr. Islam Alla, 600Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rr. Islam Alla, Rruga qe lidh rrugen e Kavajes me Drejtorine e Policise

• e mobiluar

• Kati 6

• ka ashensor

• 💶600 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati 8  katesh  me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Janar, 2024 në 11:07 am Përditësuar 10 Janar, 2024 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-25258
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Islam Alla, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128