Qera, Apartament 2+1,Rruga 5 Maji, 600 Euro/Muaj

 • € 600
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1,Rruga 5 Maji, 600 Euro/Muaj

Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Ruga 5 Maji, 600  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: 5 Maji,Afer Emerald Center
I mobiluar
Kati 4
Pallati I RI
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore,  Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.Apartamenti disponon dhe nje vend parkimi.

APARTAMENTI LIROHET NE DT.5  MARS

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Janar, 2024 në 11:19 am Përditësuar 15 Janar, 2024 at 11:32 am
 • ID e pronës: MRE-25743
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121