Qera, Apartament 2+1,Selite, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1,Selite, 450 Euro/Muaj

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Selite ,afer Shkolles Marlin Baleti, 450  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Prane Shkolles Marlin Baleti
I mobiluar
Pallat I Ri
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Dhjetor, 2023 në 12:07 pm Përditësuar 27 Dhjetor, 2023 at 12:07 pm
 • ID e pronës: MRE-24079
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121