Qera, Apartament 2+1,St.Trenit, 400  euro/muaj

 • € 400
Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1,St.Trenit, 400  euro/muaj

Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,St.Trenit, 400  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Besa
I mobiluar
Kati 4
Pallat Egzistues
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 145m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 11:13 am Përditësuar 12 Janar, 2024 at 11:16 am
 • ID e pronës: MRE-25495
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 145 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127