Qera, Apartament 2+1,Stacioni I Trenit, 600 Euro/Muaj

 • € 600
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,Stacioni I Trenit, 600 Euro/Muaj
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Stacioni i Trenit, 600  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rrestorant Durresi
I mobiluar
Kati 1
Pallat i ri
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore,i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.I shtruar i gjithi me parket.Ngrohje/ftohje me kondicioner dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 3:12 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 3:33 pm
 • ID e pronës: MRE-47247
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931