Qera, Apartament 2+1,Tek Komisariati Nr.1, 650  euro/muaj

 • € 650
Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1,Tek Komisariati Nr.1, 650  euro/muaj

Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Tek Komisariati Nr.1, 650  euro/muaj

Tipologjia 2+1

Adresa: Rruga Vlazen Huta

I mobiluar

Kati 10

Pallat i Ri

Cmimi 650 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 145m² dhe gjendet në katin e 1 0të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Shkurt, 2024 në 2:12 pm Përditësuar 11 Shkurt, 2024 at 2:12 pm
 • ID e pronës: MRE-30337
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 145 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 10
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127