Qera, Apartament, 3 1, tek Rruga e Teleferikut, (perballe Restorant Deliu) 300 euro /muaj

 • € 300
Dajti Ekspres, Rruga Ramazan Lici, Fresku, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament, 3 1, tek Rruga e Teleferikut, (perballe Restorant Deliu) 300 euro /muaj
Dajti Ekspres, Rruga Ramazan Lici, Fresku, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament, 3 1, tek Rruga e Teleferikut, (perballe Restorant Deliu) 300 euro /muaj

 • Tipologjia 3 1
 • Adresa: Rruga e Teleferikut (Perballe Restorant Deliu)
 • E mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat
 • Cmimi 300 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3 1, me një sipërfaqe prej 170 m² qe gjendet në katin e 5 të një pallati. Hyrja ka organizim të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, kendi i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 4:36 pm Përditësuar 12 Prill, 2024 at 5:59 pm
 • ID e pronës: MRE-39573
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 170 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Dajti Ekspres, Rruga Ramazan Lici, Fresku, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl, Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932