Qera, Apartament 3+1, 5 Maji , 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3+1, 5 Maji , 400 Euro/Muaj

Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1, 5 Maji , 400 Euro/Muaj

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Mbrapa Concordit, 5 Maji

• Pjeserisht E mobiluar

• Kati i 4

• Pallat i ri

•400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 125 m².Ambienti eshte i organizuar nga korridori shperndares, 3 dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndjenjes, dhe nje tualet. Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar. Ndodhent ne nje zone mjafte te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitete e nevojshme afer. Kusht: Qeraja e muajit te pare dhe 2 qera garanci.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Janar, 2024 në 10:19 am Përditësuar 24 Janar, 2024 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-27417
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521