Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, 600 Euro

 • € 600
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Ali Demi, 600 Euro

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Ali Demi, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga Ali Demi

•E mobiluar

• Kati 5

• Pallat ekzistues

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 120 m².Ambienti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Mobilimi eshte bere se fundmi. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Shkurt, 2024 në 3:25 pm Përditësuar 13 Shkurt, 2024 at 3:39 pm
 • ID e pronës: MRE-30659
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134