Qera, Apartament 3+1, Blloku, 700 euro/muaj

 • € 700
Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Blloku, 700 euro/muaj
Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1, Blloku, 700 euro/muaj

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Rruga Vaso Pasha Pike Referimi: Blloku
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 5
 •  Pallat ekzistues
 • Cmimi 700 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 82m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  bosh i pajisur vetem me kundrabufen dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2024 në 11:32 am Përditësuar 17 Qershor, 2024 at 11:35 am
 • ID e pronës: MRE-52160
 • Çmimi: € 700
 • Sip. e pronës: 82 m²
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544