Qera, Apartament 3+1, Fusha Aviacionit, 500 Euro

 • € 500
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Fusha Aviacionit, 500 Euro
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1, Fusha Aviacionit, 500 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: prane Bar Agron

•I mobiluar

• Kati i 6

• Pallat i ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me siperfaqe 100 m².Ambienti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 10:07 am Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 10:08 am
 • ID e pronës: MRE-50867
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134