Qera, Apartament 3+1, Ish Parku I Autobuzave , 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3+1, Ish Parku I Autobuzave , 450 Euro/Muaj

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1, Ish Parku I Autobuzave, 450 Euro/Muaj

Tipologjia 3+1
Adresa: Ish Parku I Autobuzave,Afer Qendres Globe
E mobiluar
Kati 2

Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 3+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 2  të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar   dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 1:27 pm Përditësuar 30 Janar, 2024 at 1:27 pm
 • ID e pronës: MRE-28409
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tiran

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121