Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 750 euro/muaj

 • € 750
Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 750 euro/muaj
Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 750 Euro/muaj

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Kompleksi Arlis Pike Referimi: Farmacia 10
 • Bosh
 • Kati 9
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 750 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 9 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 2:58 pm Përditësuar 18 Maj, 2024 at 12:05 am
 • ID e pronës: MRE-47884
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934