Qera, Apartament 3+1, Pazari I Ri, 700 Euro

 • € 700
The New Bazaar, Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3+1, Pazari I Ri, 700 Euro

The New Bazaar, Rruga Jani Vreto, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 700

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 3+1, Pazari I Ri, 700 euro

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Pazari I Ri
 • I mobiluar
 • Kati 2 banim
 • Pallat egzistues
 • đź’¶ 700 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i sapo mobiluar ne mënyre modern dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 10:14 am Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 1:58 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-25010
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa The New Bazaar, Rruga Jani Vreto, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258