Qera, Apartament 3+1, Porcelan, 600 euro

 • € 600
Rruga Ilia Shyti, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3+1, Porcelan, 600 euro

Rruga Ilia Shyti, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1+2WC+2BLK, Porcelan, 600 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Porcelan

• i mobiluar

• Kati 2

• Shtepi private

•  600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1+ 2BLK+2WC  ne katin e 2 te nje shtepije private 170m²  ne Porcelan.Ambienti eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes, dy ballkone,dy tualete. Eshte totalisht e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-16164
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 170 m²
 • Sip. totale: 170 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ilia Shyti, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521