Qera, Apartament 3+1, Qender, 800 Euro

 • € 800
Rruga e Barrikadave, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Qender, 800 Euro
Rruga e Barrikadave, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Qender, 800 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Prane Burger King

•I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

•800 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 154 m².Ambienti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 12:55 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 12:55 pm
 • ID e pronës: MRE-54223
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 154 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134