Qera, Apartament 3+1, Rr Bardhyl, 600 Euro

 • € 600
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Rr Bardhyl, 600 Euro
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1, Rr Bardhyl, 600 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Bardhyl

•E mobiluar

• Kati 4,

• Pallat ekzistues

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 90 m².Ambienti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Shkurt, 2024 në 11:46 am Përditësuar 22 Shkurt, 2024 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-32044
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134