Qera Apartament 3+1, 21 dhjetori , 650€ i diskutueshem 

 • € 650
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 3+1, 21 dhjetori , 650€ i diskutueshem 

Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 3+1, Rr Naim Frasheri,prane muzeut etnografik, mbrapa bllokut te Ambasadave , 650€ i diskutueshem

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rr Naim Frasheri,prane muzeut etnografik, mbrapa bllokut te Ambasadave

• i Mobiluar

• Kati 6 me ashensor

•650 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 140m² ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe 2 tualete.

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 3:11 pm Përditësuar 27 Janar, 2024 at 1:18 pm
 • ID e pronës: MRE-25159
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128