Qera, Apartament 3+1, Rruga Barrikadave, 500 euro/muaj

 • € 500
Rruga e Barrikadave, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Rruga Barrikadave, 500 euro/muaj
Rruga e Barrikadave, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1, Rruga Barrikadave, 500 euro/muaj

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Rruga Barrikadave Pike Referimi: Perball Gjimnazit Sami Frasheri
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 1
 •  Pallat ekzistues
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  pjeserisht I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori ,tualeti dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Qershor, 2024 në 12:29 pm Përditësuar 11 Qershor, 2024 at 1:22 pm
 • ID e pronës: MRE-51412
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127