Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza, 1000 euro/muaj

 • € 1,000
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza, 1000 euro/muaj
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1 Rruga Mine Peza, 1000 euro/muaj

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Rruga Mine Peza Pike Referimi: Perballe Kafe Flora
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 1000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 3 të nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori ,2 tualete dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 10:07 am Përditësuar 14 Qershor, 2024 at 10:10 am
 • ID e pronës: MRE-51829
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544