Qera Apartament 3+1, RTSH, 2300€

 • € 2,300
Galeria ETC (European trade center), 142, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 3+1, RTSH, 2300€

Galeria ETC (European trade center), 142, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 2,300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 3+1, RTSH, 2300€

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: ETC, perballe Kishes

• i Mobiluar

• Kati 9

• 2300 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 195m² ne katin e 9 te nje pallati .Apartamenti eshte mobiluar me te gjitha kushtet, i organizuar nga 3 dhoma gjumi, kuzhina  ambient me vete, ambjenti i ndenjes,lavanteri dhe  2 tualete,dhe ballkoni,ngrohje qendrore.

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 1:56 pm Përditësuar 12 Janar, 2024 at 1:56 pm
 • ID e pronës: MRE-25545
 • Çmimi: € 2,300
 • Sip. totale: 195 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Galeria ETC (European trade center), 142, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128