Qera, Apartament, 3+1, Selite, Marlin Bleti, 650 Euro

 • € 650
Rruga Gjin Giergji, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament, 3+1, Selite, Marlin Bleti, 650 Euro

Rruga Gjin Giergji, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 3+1, Selite , 650€

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Ruga Gjin Gjergji

• i Mobiluar

• Kati 5

• Pallat ekziatues

• 650€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartamen 1+1 me siperfaqe 186m² ne katin e 5 te nje pallati ekziatues ne rrugen Gjin Gjergji,prane universitetit Marlin Baleyi, Apartamenti eshte i organizuar nga 3 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, 2 tualete.Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 11 Dhjetor, 2023 në 11:44 am Përditësuar 16 Dhjetor, 2023 at 10:03 am
 • ID e pronës: MRE-22640
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 186 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjin Giergji, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121