Qera, apartament 3+1, Shkolla e Baletit, 650 euro

 • € 650
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, apartament 3+1, Shkolla e Baletit, 650 euro
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Baletit, 650 euro/muaj

 • Tipologjia 3+1 + 2 tlt
 • Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi Pike Referimi: Shkolla e Baletit
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat i ri
 • Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 120 m² qe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma(nga te cilat njera dhome e femijeve, tjetra studio) korridori dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 2:40 pm Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 2:40 pm
 • ID e pronës: MRE-50677
 • Çmimi: € 650
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 128 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508