Qera, Apartament 3+1, St.Trenit, 580  euro/muaj

 • € 580
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, St.Trenit, 580  euro/muaj
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 580

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1, St.Trenit, 580 euro/muaj

Tipologjia 3+1
Adresa: Stacioni i Trenit
I mobiluar
Kati 4
Pallat Egzistues
Cmimi 580 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 3+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 4  të një pallati egzistues.
Apartamenti eshte i arreduar me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket.
Dekori i bere nga interrior designer
Disponon 3 dhoma, sallon, ambient gatimi+ushqimi, 2 banjo, 2 Ballkone.
100 m2 neto
kati i 4 ne pallat egzistues ( pallati ka 5 kate)

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Mars, 2024 në 8:11 pm Përditësuar 18 Prill, 2024 at 11:20 am
 • ID e pronës: MRE-37604
 • Çmimi: € 580
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127