Qera, Apartament 3+1, Tregu Elektrik, 400 euro/muaj

 • € 400
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Tregu Elektrik, 400 euro/muaj
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1, Tregu Elektrik, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Rruga Todi Shkurti Pike Referimi: Tregu Elektrik
 • pjeserisht I mobiluar
 • Kati 2
 •  Pallat ekzistues
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  pjeserisht I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 4:15 pm Përditësuar 1 Korrik, 2024 at 4:27 pm
 • ID e pronës: MRE-53831
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 94 m²
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256