Qera, Apartament 3+1, Xhamllik , 750 euro/muaj

 • € 750
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1, Xhamllik , 750 euro/muaj
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1,  Xhamllik, 750 euro/muaj

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Rruga Xhanfize Keko  Pike Referimi: Xhamllik
 • I mobiluar
 • Kati 1
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 750 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1+2wc+2blk, me një sipërfaqe prej 200m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori 2 tualete dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 2:08 pm Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 2:12 pm
 • ID e pronës: MRE-50630
 • Çmimi: € 750
 • Sip. e pronës: 200 m²
 • Sip. totale: 200 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1006, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127