Qera, Apartament, 3+1, Yzberisht — Pallatet Cabej, 400 Euro/Muaj.

 • € 400
Rruga Thoma Koxhaj, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament, 3+1, Yzberisht — Pallatet Cabej, 400 Euro/Muaj.
Rruga Thoma Koxhaj, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament, 3+1, Yzberisht — Pallatet Cabej , 400 Euro/Muaj.

 

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Thoma Koxhaj
I mobiluar
Kati 3
Pallat i Ri
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 95 m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar ne kushte shume te mira dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi , korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 12:20 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 12:20 pm
 • ID e pronës: MRE-54201
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Thoma Koxhaj, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257