Qera, Apartament 3+1+2, Astir, 600 Euro

 • € 600
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1+2, Astir, 600 Euro
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1+2, Astir, 600 Euro

• Tipologjia: 3+1+2

• Adresa: Astir, te rrethi

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1+2 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 135 m².Ambienti eshte i organizuar nga 3 dhome gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 2:08 pm Përditësuar 13 Mars, 2024 at 8:33 pm
 • ID e pronës: MRE-35095
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 135 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134