Qera, Apartament 3+1+2 ballkone , Fresk , 350 euro

 • € 350/euro
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 3+1+2 ballkone , Fresk , 350 euro

Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350/euro

Përshkrimi

Qera, Apartament 3+1+2 ballkone , Fresk , 350 euro

 • Tipologjia 3+1+2 tualete
 • Adresa: Fresk prane Tirana TV
 • I mobiluar
 • Kati 6 me ashensor
 • Pallat
 • 350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1 me 2 dhoma gjumi tek dhe 1 dopio , sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 6 banim të njëpallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modern dhe përbëhet nga soxhorno , ambienti i gatimit,3 dhomat e gjumit , tualet dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:17 pm
 • ID e pronës: MRE-8494
 • Çmimi: € 350/euro
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257