Qera Apartament 3+1+2, prane Square 21, Rruga e Kavajes, 750€

 • € 750
Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 3+1+2, prane Square 21, Rruga e Kavajes, 750€
Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 3+1+2, prane Square 21, Rruga e Kavajes, 750€

• Tipologjia: 3+1+2

• Adresa: prane Square 21 Rruga e Kavajes

• i Mobiluar

• Kati 4

• 750euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe 127m² ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.Apartamenti eshte i organizuar  ne 3dhoma gjumi, kuzhina ,ambjenti i ndenjes dhe 2tualete.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 11 Janar, 2024 në 11:32 am Përditësuar 11 Janar, 2024 at 11:32 am
 • ID e pronës: MRE-25430
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 127 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135