Qera, Apartament 3+1+2 wc, Fresku, 400 euro/muaj

 • € 400
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3+1+2 wc, Fresku, 400 euro/muaj

Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 3+1+2, Fresku, 400 euro

 

• Tipologjia: 3+1+2wc

• Adresa: Rruga Teleferikut, Fresku

• Kati 3

• Pallat i ri

• 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 3+1+2 tualete me nje siperfaqe prej 130m² dhe gjendet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne Rrugen e Teleferikut ne Fresk. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, ballkon dhe 2 tualete. Ofrohet pjeserisht i mobiluar si ne foto.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 2 Shtator, 2023 at 1:00 pm
 • ID e pronës: MRE-15078
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 130 m²
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544