Qera, Apartament 3+1+2, Yzberisht, 400 Euro

 • € 400
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1+2, Yzberisht, 400 Euro
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1+2, Yzberisht, 400 Euro/muaj

• Tipologjia: 3+1+2

• Adresa: Yzberisht, te rrethi

• E mobiluar

• Kati i 3

• Pallat ekzistues

• 400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1+2 ne katin e 3 te nje pallati me siperfaqe 180m².Ambienti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes ,2 tualete. Apartamenti jepet i mobiluar . Ne gjendje shume te mire. Parkim me kosto extra!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Qershor, 2024 në 1:08 pm Përditësuar 13 Qershor, 2024 at 1:11 pm
 • ID e pronës: MRE-51756
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 180 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134