Qera, Apartament 3+1+2+BLK, Ambasador 3, 5000 EURO

 • € 5,000
Air Albania Stadium, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3+1+2+BLK, Ambasador 3, 5000 EURO

Air Albania Stadium, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 5,000

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 3+1+2+BLK, Ambasador 3, 5000 EURO

• Adresa: Rruga Faik Konica, prane stadiumit Air Albania

• Kati 18

• Pallat i ri

• 5000 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me Qera apartament 3+1+2 ne katin e 18 te nje pallati te ri me siperfaqe totale 257m² te hotel Ambasador 3, Rruga Fortuzi.Apartament eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi, kuzhina,  ambjentin i ngrenies ,2 tualete dhe bllkoni. I pajisur deri ne detaje me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si dhe sistem kondicionimi ne te gjitha hapesirat. Eshte totalisht i mobiluar me punime cilesore  dhe ndodhet ne nje zone me kerkes te larte per banim.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 11:54 am Përditësuar 9 Janar, 2024 at 11:54 am
 • ID e pronës: MRE-25043
 • Çmimi: € 5,000
 • Sip. totale: 257 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 18
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Air Albania Stadium, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256