Qera, Apartament 3+1+2+blk, Tek Komuna E Parisit, 600 Euro

 • € 600
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3+1+2+blk, Tek Komuna E Parisit, 600 Euro

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 3+1+2+blk, Tek Komuna e parisit, 600 Euro

 

• Tipologjia: 3+1+2+blk

• Adresa: Tek Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 1

• i Mobiluar

• Pallat i Ri

• Kati 9

• 600euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Apartament tek Komuna e Parisit, me siperfaqe prej 125 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, kuzhine ne vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 28 Nëntor, 2023 at 11:21 am
 • ID e pronës: MRE-18745
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256