Qera, Apartament 3+1+Bllk ,21 DHjetori 650 Euro

 • € 650
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3+1+Bllk ,21 DHjetori 650 Euro

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1, 21 Dhjetori, 650 euro.

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: 21 dhjetori

• Totalisht  I mobiluar

• Kati 6

• Apartament

• 💶 650 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1+ ballkon , me një sipërfaqe prej 150m² dhe gjendet në katin e 6 te nje pallatine te ri me ashensor midis 21Dhjetorit dhe Rruges se Kavajes . Ambjenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, kuzhina bashket me ambjentin e ndenjes dhe 2 tualete. Eshte totalisht I MOBILUAR.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 5:03 pm
 • ID e pronës: MRE-20636
 • Çmimi: € 650
 • Sip. e pronës: 150 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Lori Vladi
 • Lori Vladi
Whatsapp +355694050132