Qera, Apartament 3+1+Bllk, Pallati Me Shigjeta, 520 Euro

 • € 520
Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Ofertë e shkurtër

Qera, Apartament 3+1+Bllk, Pallati Me Shigjeta, 520 Euro

Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 520

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 3+1, Perballe Lokal Gjana, Pallati me shigjeta, 520 euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Perballe Lokal Gjana, Pallati me shigjeta

• e mobiluar

• Kati 4

• 520 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor me siperfaqe 100m² perball lokal gjana, Pallati me shigjeta. Apartamenti eshte i organizuar ngaa kuzhina, dhoma e ndenjes, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar me kushte shume te mira.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Qershor, 2023 at 9:09 am
 • ID e pronës: MRE-12742
 • Çmimi: € 520
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Unaza e Re

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521