Qera, Apartament 4+1, Ish Ekspozita Shqiperia Sot, 1000 euro

 • € 1,000
Rruga Nikolla Jorga, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera
Rruga Nikolla Jorga, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 4+1, Ish Ekspozita Shqiperia Sot, 1.000 euro

• Tipologjia 4+1

• Adresa: Rruga Nikolla Jorga

• I mobiluar

• Kati 8

• Pallat I ri

• 💶 1.000 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 4+1, me një sipërfaqe 140m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 4 dhoma gjumi dhe tualeti. Cmimi i diskutueshem.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8302
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. e pronës: 135 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Nikolla Jorga, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Ekspozita

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku