Qera, Apartament 4+1+A+BLK Kati 2, 160 m² 600 Euro Pazari I Ri

 • € 600
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 4+1+A+BLK Kati 2, 160 m² 600 Euro Pazari I Ri

Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Qera, Apartament 4+1+A+BLK Kati 2 (Rruga Riza Cerova) PAZARI I RI

 • Tipologjia 4+1+A+2BLK
 • Adresa: Pazari I Ri
 • I mobiluar
 • Kati 2 banim
 • Pallat i ri
 • 💶 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament4+1+A+BLK me siperfaqe 160m2 dhe gjendet në katin e 2 banim të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i sapo mobiluar ne mënyre modern 4 dhoma (2 dhoma me krevate dopio , 2 dhoma me krevate teke)2 ballkone.
Oxhak funksional, sistem ngrohje , cdo ambjent me kondicioner, kuzhine funksionale si ne foto , lavatrice etj.Lagjia shume e qete

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 28 Nëntor, 2023 at 5:09 pm
 • ID e pronës: MRE-19297
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Adresa Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258