Qera, Apartament / Ambient Binzesi 2+1,    21 Dhjetori 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament / Ambient Binzesi 2+1,    21 Dhjetori 400 euro/muaj
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,    21 Dhjetori 400 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Muhamet Gjellesha
 • Bosh
 • Kati 4
 •  Pallat
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, dismonon 3 ambente, tualetin, dhe ballkon me pamje nga rruga kryseore, jepet i pa mobiluar dhe mund te perdoret per banim, per ambente biznesi si zyra , call center dhe opsine te tjera biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Qershor, 2024 në 1:06 pm Përditësuar 8 Qershor, 2024 at 1:06 pm
 • ID e pronës: MRE-51087
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127