Qera, Apartament/Ambient Biznesi 2+1, Rruga e Kavajes, 450  euro/muaj

 • € 450
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament/Ambient Biznesi 2+1, Rruga e Kavajes, 450  euro/muaj

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament/Ambient Biznesi 2+1, Rruga e Kavajes, 450  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: 100m Poshte 21 Dhjetorit
I mobiluar
Kati 2
Pallat Egzistues
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen/ambient biznesi 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni. Jeper dhe per ambient biznesi, zyra, klinike ose biznes tjeter privat… ”LIRHET NE MARS 2024”..

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Janar, 2024 në 10:40 am Përditësuar 4 Janar, 2024 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-24395
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127