Qera Apartament Dublex 2+1, Rruga e Durresit tek hotel Colosseum , 450 Euro

 • € 450
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament Dublex 2+1, Rruga e Durresit tek hotel Colosseum , 450 Euro

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament Dublex 2+1, Rruga e Durresit tek hotel Colosseum , 450 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Durresit tek hotel Colosseum

• i mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 450 Euro

 

✨ Informacion mbi pronen:

Apartament Dublex 1+1 i pozicionuar ne Rrugen e Durresin prane hotel Colosseo fare prane qendres se Tiranes dhe me akses ne rruget kryesore. I sapo rinovuar dhe plotesisht i mobiluar. Apartamenti konsiston ne banjo, dhome ndenje dhe kuzhine ne katin e pare dhe nje dhome gjumi te bollshme ne katin e dyte.
Gjithashtu apartamentit i bashkangjitet dhe nje ambjent lavamterie e cila mund te perdoret dhe si magazine.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Janar, 2024 në 4:30 pm Përditësuar 6 Shkurt, 2024 at 3:19 pm
 • ID e pronës: MRE-24532
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 46 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Dupleks
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135