Qera Apartament Garsoniere, Shkoze, 250 Euro

 • € 250
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament Garsoniere, Shkoze, 250 Euro

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 250

Përshkrimi

 1. Agjensia Morina jep me qera Apartament Garsoniere, Ali Dem, 250 Euro

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: rrethrrotullimi shkozes,rruga fatmir agalliu

• kati 2

• vile 3 kateshe

• I mobiluar

• 250 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira garsoniere me siperfaqe 50m2 ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe.Kushtet jane shume te mira,me pajisje te reja.Organizimi i garsonieres behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualet. Eshte totalisht e mobiluar, me ngrohje/ftohje.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 10:50 am Përditësuar 13 Shkurt, 2024 at 4:45 pm
 • ID e pronës: MRE-27218
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128