Qera, Apartment 1+1, Fresk, 350 Euro/Muaj

 • € 350
Thesari, Rruga Haxhi Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartment 1+1, Fresk, 350 Euro/Muaj
Thesari, Rruga Haxhi Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, apartment 1+1, Fresk, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Fresk Referimi: thesari
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat i ri
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartment 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 2 të nje pallati te ri. Hyrja ka organizim shume të mirë,  e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 2:13 pm Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 2:13 pm
 • ID e pronës: MRE-54950
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Thesari, Rruga Haxhi Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931