Qera, Aprtament 1+1, rruga Pjeter Budi ,Qytet Studenti ,300euro

 • € 300
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Aprtament 1+1, rruga Pjeter Budi ,Qytet Studenti ,300euro

Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Aprtament 1+1, rruga Pjeter Budi ,Qytet Studeni ,300euro

• Tipologjia: apartament

• Adresa: Pjeter Budi

• i mobiluar

• Kati 2

•Shtepi Private

• 300 euro i diskutueshem

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera kati i 2 i nje vile me siperfaqe 60m² ne rrugen Pjeter Budi,Qytet Studenti . Ambjenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet  nga nje dhome gjumi ,kuzhina se bashku me dhomen e ndenjes dhe nje tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Korrik, 2023 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-13845
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Qytet Studenti

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258