Qera Biznes, Astir, 5000 Euro

 • € 5,000
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Biznes, Astir, 5000 Euro
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 5,000

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Biznes MoneyGram Astir, 5000 Euro

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Astir Pike Referimi: Vila L
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 5000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera biznes MoneyGram, me një sipërfaqe prej 27m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Ka organizim shume të mirë, ofrohet totalisht funksional.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Mars, 2024 në 12:49 pm Përditësuar 5 Mars, 2024 at 1:17 pm
 • ID e pronës: MRE-33756
 • Çmimi: € 5,000
 • Sip. totale: 27 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934