Qera Biznes, Restorant peshku , Rruga e Durresit, 1800 Euro

 • € 1,800
Rruga e Durrësit, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Biznes, Restorant peshku , Rruga e Durresit, 1800 Euro

Rruga e Durrësit, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 1,800

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina jep me qera Biznes;  Restorant , shkolla Qemal Stafa, 1800Euro

 

• Tipologjia: Biznes

• Adresa: Rruga e Durresit

• I kompletuar

• Kati 0

 

• 💶 1800 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Ambienti ka nje  siperfaqe prej 157m² dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ne rruge kryesore ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar. Biznesi jepet me te gjitha pajisjet dhe mobilimin qe ka me 15 tavolina dhe 42 karrike.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 3:03 pm Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 3:17 pm
 • ID e pronës: MRE-29105
 • Çmimi: € 1,800
 • Sip. totale: 157 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Durrësit, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518