Qera, Dupleks 1+1, Ali Dem, 280 Euro/Muaj

 • € 280
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Dupleks 1+1, Ali Dem, 280 Euro/Muaj
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Dupleks  1+1, Ali Dem, 280 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Ali Dem
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 280 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera dupleks 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Dupleksi ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe korridori.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Qershor, 2024 në 4:20 pm Përditësuar 25 Qershor, 2024 at 6:16 pm
 • ID e pronës: MRE-53196
 • Çmimi: € 280
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Dupleks
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127