Qera, Dupleks 2+1+2+Blk, Liqeni i Thate, 400 Euro

 • € 400
Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Dupleks 2+1+2+Blk, Liqeni i Thate, 400 Euro
Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Dupleks 2+1+blk, Liqeni i Thate, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Liqeni i Thate

• i Mobiluar

•Dupleks

• 400 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira Dupleks 2+1 me 110m² siperfaqe te brendshme.

Dupleksi eshte i organizuar nga salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe veranda. Apartamenti eshte papafingo ne katin e 4,  i mobiluar totalisht. Apartamenti disponon Garazh.  LIROHET NE FUND TE KORRIKUT.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Qershor, 2024 në 10:01 am Përditësuar 27 Qershor, 2024 at 10:22 am
 • ID e pronës: MRE-53229
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Dupleks
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256