Qera, Dupleks 3+1+Blk, Kodra E Diellit 2, 1300 Euro I Diskutueshem

 • € 1,300
Kodra e Diellit 2, Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Dupleks 3+1+Blk, Kodra E Diellit 2, 1300 Euro I Diskutueshem
Kodra e Diellit 2, Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 1,300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Dupleks 3+1+blk, Kodra E Diellit 2, 1300 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa:Kodra e Diellit2

• i Mobiluar

•Dupleks

• 1300 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira Dupleks 3+1 me 150m² siperfaqe te brendshme, dhe 100m² verande.

Dupleksi eshte i organizuar nga salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi,2 tualeti dhe veranda. Eshte i mobiluar totalisht.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Qershor, 2024 në 4:17 pm Përditësuar 24 Qershor, 2024 at 4:17 pm
 • ID e pronës: MRE-53087
 • Çmimi: € 1,300
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Dupleks
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kodra e Diellit 2, Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256