Qera, Dyqan Ambient Biznesi , Rruga Barrikadave, 600  euro/muaj

 • € 600
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Dyqan Ambient Biznesi , Rruga Barrikadave, 600  euro/muaj

Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Dyqan Ambient Biznesi , Rruga Barrikadave, 600  euro/muaj

Tipologjia 55m2
Adresa: Ngjitur me Hotel Arela
Kati 1
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 1 . Ambienti Biznesit ofrohet bosh.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Dhjetor, 2023 në 2:28 pm Përditësuar 7 Dhjetor, 2023 at 2:28 pm
 • ID e pronës: MRE-22457
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 55 m²
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127